۵ دلیل نیاز انبار به پالت راک

در این مقاله، ما پنج دلیل مهم که چرا به سیستم های پالت راک احتیاج دارید و هم چنین تمام مواردی که باید قبل از قفسه بندی بدانید را بررسی خواهیم کرد . با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را برای انبار خود بکنید.
در ابتدا همه ی آنچه باید در مورد قفسه بندی بدانید را بررسی میکنیم
برای اینکه انبار در حال رشد شما همچنان عملیاتی سودآور باشد، باید اطمینان حاصل کنید که قابلیت ذخیره سازی و پردازش محصول شما به طور موثر انجام می شود.
استفاده از سیستم ضعیف مانع بهره وری شما میشود.

پالت راک

• خواسته های خود را بدانید

آیا عملیات شما نیاز به گردش مالی بالایی از موجودی کالا دارد و نیاز به جمع آوری موجودی بیشتر دارد؟ شما باید بدانید چقدر فضا دارید و چه سیستمی نیاز دارید.
نقشه کف انبار خود را در نظر بگیرید، و اینکه فضای شما چگونه سیستم های مهاربندی پالت قابل توجهی را در رابطه با نحوه استفاده شما در خود جای می دهد. بهتر است قبل از نصب این کار را انجام دهید.

• قوانین را بشناسید

ارتفاع متوسط ​​سیستم چفت و بست پالت تقریباً 7.5 متر است، اما اگر قصد دارید فراتر بروید، باید فضای اضافی را با افزودن به عرض پالت محاسبه کنید تا فضای مناسبی بین پایه های ایستاده برای پشتیبانی از پالت ها باشد.
علاوه بر این، یک قانون مانور وجود دارد که در آن شما باید 15 سانتی متر بین بالای بار پالت و پایه ی بعدی فاصله داشته باشید، زیرا در غیر این صورت می تواند به موارد ذخیره شده در هنگام جمع کردن یا برداشتن آسیب برسد.

• با متخصصان مشورت کنید

آنچه در بالا ذکر شد، تنها آغاز دنیای قفسه بندی است. به لطف نوآوری های شگفت انگیز در صنعت، انواع مختلفی از سیستم های تخصصی، کار برای انبارها را در سراسر جهان آسان تر از همیشه کرده است. با متخصصان مشورت کنید تا به شما کمک کنند تا سیستم مناسبی برای قفسه بندی مناسب برای کار خود انجام دهید.

پالت راک 1

۵ دلیل برای اینکه شما به پالت راک نیاز دارید

۱. فضای شما کم است
یکی از دلایل واضح این است که قفسه های پالت به اطراف می چرخد و در نهایت، هر انباری هر از گاهی مسدود می شود. اگر مشاغل در حال رشد دارید، تا آنجا که ممکن است برای محصولات و ابزارهای جدید به فضای بیشتری نیاز خواهید داشت. در غیر این صورت، باید به فکر فروش سهام یا انتقال به مکان های بزرگتر باشید. وقتی می توانید انباشتگی خود را کارآمدتر کنید، چرا به مکان بزرگتر بروید؟ قفسه های پالت از فضای عمودی به عنوان اولویت استفاده می کنند. بنابراین، شما از فضایی که هرگز نمی دانستید داشته اید، کاملاً استفاده می کنید.

۲. انبار شما خطرناک است
اگر قفسه های انبارها به درستی نگهداری نشوند، می توانند خطرناک باشند. با این حال، در برخی موارد، قفسه بندی و انباشته شدن نامناسب می تواند برخی خطرات را ایجاد کند. برای کاهش احتمال آسیب دیدگی در محل کار، باید در مورد نحوه نگهداری وسایل خود هوشمندانه فکر کنید. با قفسه هایی که می توانید به آنها اعتماد کنید، همه چیز را از کف بالا و پایین ببرید. قفسه های پالت راک با محکم نگه داشتن محصولات احتمال خطر و آسیب را کمتر می‌کند.

۳. دسترسی آسان به محصولات خود را ندارید
یک انبار کاملا سازمان یافته ستون فقرات تجارت است که کاملا به آن بستگی دارد. ذخیره ابزارها و محصولات با قفسه بندی اشتباه فقط آسیب احتمالی ایجاد نمی کند بلکه این تضمین می کند که کار شما با کمترین کارآیی انجام می شود. چرا وقتی می توانید همه آنها را به شکلی منظم سازماندهی کنید، وقت خود را برای محصولات بیهوده تلف می کنید؟ قفسه بندی پالت به شما امکان می دهد انبار خود را به خوبی سازمان دهی کنید و دسترسی آسان به محصولات خود داشته باشید.

۴. هزینه های شما در حال افزایش است
از برخی جهات، ذخیره سازی ضعیف می تواند هزینه های کسب و کار را افزایش دهد. به عنوان مثال، خرابی ها و همچنین ذخیره سازی اضافی و غیرضروری به بالا رفتن هزینه های اضافی شما کمک می کند. فقط به همین دلایل، شما باید آماده تغییر مجدد قفسه بندی خود باشید. پالت راک از همان ابتدای کار مقرون به صرفه است. چرا وقتی می توانید همه چیز را به روشی مطمئن و قابل دسترسی ذخیره و روی هم قرار دهید، باید هزینه ذخیره سازی اضافی یا تعمیر و تنظیم مجدد آن را پرداخت کنید؟

پالت راک 2

۵. شما تازه کار هستید
وقتی شما تازه کار خود را شروع می‌کنید بهترین زمان برای نصب سیستم های پالت می باشد. بنابراین، ما به شما توصیه می کنیم که هر چه زودتر شروع کنید. هرچه ساماندهی کمتری انجام دهید، زمان و هزینه کمتری نیز هدر خواهید داد. منطقی است که هرچه زودتر یک انبار با راه حل های فوق العاده پالت راک را راه اندازی کنید. اگر تازه شروع به بسته بندی پالت می کنید و می خواهید بیشتر بدانید، با متخصصان و مشاوران این کار گفت و گو کنید.

محصولات راک صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.