قفسه فروشگاهی

وقتی نوبت به تجارت بصری  می‌رسد، قفسه‌های فروشگاهی جایی هستند که بیشتر اقدامات در آن‌ها صورت می‌گیرد. آگاهی از انواع و نحوه استفاده از آن‌ها در انواع مختلف دسته‌بندی محصولات برای ایجاد تأثیر بر فروش بسیار مهم است.

قفسه‌ها نمایشگر هر چیزی در فروشگاه هستند که محصولات را در خود جای داده یا تبلیغ می‌کنند. یک استراتژی تجارت بصری تمرکز زیادی بر ظاهر قفسه‌های فروشگاه دارد، زیرا آن‌ها اولین نقطه تماس محصول با خریدار هستند.

قفسه‌بندی فروشگاه از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی این فضا است که می‌تواند چیدمان فروشگاه را ارتقا دهد و محیطی جذاب برای مشتریان ایجاد کند.

قفسه فروشگاهی

وقتی نوبت به تجارت بصری  می‌رسد، قفسه‌های فروشگاهی جایی هستند که بیشتر اقدامات در آن‌ها صورت می‌گیرد.آگاهی از انواع و نحوه استفاده از آن‌ها در انواع مختلف دسته‌بندی محصولات برای ایجاد تأثیر بر فروش بسیار مهم است.

قفسه‌ها نمایشگر هر چیزی در فروشگاه هستند که محصولات را در خود جای داده یا تبلیغ می‌کنند. یک استراتژی تجارت بصری تمرکز زیادی بر ظاهر قفسه‌های فروشگاه دارد، زیرا آن‌ها اولین نقطه تماس محصول با خریدار هستند.

قفسه‌بندی فروشگاه از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی این فضا است که می‌تواند چیدمان فروشگاه را ارتقا دهد و محیطی جذاب برای مشتریان ایجاد کند.

نکاتی مهم برای خرید قفسه فروشگاهی

 یک قفسه‌بندی برنامه‌ریزی‌شده استراتژیک می‌تواند مشتریان را با محصولات نمایش داده‌شده درگیر کند و در نهایت فروش را افزایش دهد.

در یک تجارت خرده‌فروشی، باید اهمیت قفسه‌بندی درک شود. قفسه‌چین در ادامه چند نکته هوشمندانه را ارائه می‌دهد تا از قفسه‌بندی خود نهایت استفاده را ببرید و تجارت خود را به حداکثر برسانید.

ابتدا باید مطمئن شوید که مهم‌ترین محصولات در سطح چشم مشتریان و سطح قابل دسترس قرار گرفته‌اند.

با طراحی و استفاده درست از قفسه‌ها می‌توان کاربرپسندترین مسیر را ایجاد کرد و بیشترین استفاده را از فضای فروشگاه برد. مسیرها به راحتی مشتریان را به سمت محصولاتی سوق می‌دهند که می‌خواهید بیشتر مورد توجه قرار بگیرند و طراحی درست قفسه‌ها مشتریان را ترغیب می‌کند تا وقت بیشتری در فروشگاه بگذرانند.

نکته مهم آن است که در مقدار چیدمان محصولات در قفسه‌ها باید تعادل برقرار باشد تا قفسه‌ها خالی یا خیلی شلوغ به نظر نرسند. مشتریان معمولاً دوست ندارند در هنگام خرید بیش از حد تلاش کنند، آن‌ها همه چیز را مرتب و در سطح دسترسی آسان می‌خواهند. آشفتگی می‌تواند موجب مغشوش شدن ذهن مشتریان و در نتیجه اجتناب از خرید شود.

جذاب بودن قفسه‌بندی فروشگاه برای تجارت بسیار مهم است. استفاده از قفسه‌های عمودی یا مسدود‌کننده می‌توانند انتخاب‌های خوبی باشند.

برای اینکه قفسه‌ها جذاب به نظر برسند می‌توان از تم‌های رنگی استفاده کرد و باید مطمئن بود که قفسه‌ها تمام اطلاعات از قبیل قیمت، تخفیف، پیشنهاد و غیره را به مشتریان ارائه می‌دهند.

طبق یک مطالعه ثابت شده‌است که اکثر مشتری‌ها عادت دارند پس از ورود به فروشگاه چرخشی صحیح داشته باشند.

برای پیشنهادهای خرید کافی است چند واحد از محصولات در قفسه قرار بگیرند و تعداد کالاهای گران‌قیمت یا لوکس نیز باید کم باشند تا جلوه VIP به آن‌ها بدهد و بهتر است در انتهای فروشگاه قرار بگیرند تا به مشتری فرصت قدم‌زدن در فروشگاه داده شود.

محصولات فصلی اما، باید در نزدیکی درب ورودی فروشگاه قرار داده شوند تا افراد بتوانند به محض ورود به فروشگاه به آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

این ایجاد مسیر و طراحی چیدمان به مشتریان کمک می‌کند کالاها را به راحتی بیابند و سر در گم نشوند.

قفسه‌چین انتخاب کاملی از قفسه‌های نمایش فروشگاه را که برای نمایش طیف گسترده‌ای از محصولات به روش‌هایی متناسب با هر جنبه از کالاهای تجاری شما حساب می‌شوند، ارائه می‌کند.

قفسه های فروشگاهی - 8q376

انواع قفسه فروشگاه

همانطور که گفته شد، قفسه فروشگاهی انواع مختلف دارد. قفسه های افقی و عمودی، دیواری و ایستاده، قفسه طرح ترک و غیره…

قفسه چین می‌تواند انواع قفسه فروشگاهی مورد نظر شما را در اسرع وقت با قیمت مناسب برای شما تامین نماید و در صورت درخواست در محل مورد نظر شما نصب کند.

قفسه فروشگاهی طرح ترک

قفسه فروشگاهی  با طرح های مختلف و کیفیت و قیمت های متنوعی در بازار موجود می باشند. قفسه فروشگاهی طرح ترک یکی از نمونه های این قفسه هاست که از سایر طرح ها قیمت بیشتری دارد. نوع رنگ به کار رفته در قفسه بندی فروشگاهی طرح ترک با سایر طرح ها یکسان است و همچنین فلز به کار رفته نیز مشابه سایر قفسه ها است اما دلیل اصلی اختلاف قیمت این نوع قفسه بندی، اختلاف در ساخت و استحکام و ظاهر قفسه های فلزی طرح ترک و ضخامت ورق بکار رفته در آن است. یکی از ویژگی های این نوع قفسه بندی حمل بار تا ۱۰۰ کیلوگرم می باشد. از ویژگی های دیگر قفسه بندی فروشگاهی طرح ترک ،لیبل جلو قفسه و حفاظ نگهدارنده آن می باشد .

یکی از مهم ترین مزیت های این نوع قفسه استقامت زیادش است. و میتوان با توجه به سلیقه مشتری در رنگ های مختلف تولید شوند. همچنین میتوان فواصل بین قفسه ها را تغییر داد تا برای انواع کالا ها قابل استفاده باشند.

به یک سری از ویژگی های قفسه های طرح ترک اشاره میکنیم:

 • این قفسه ها را خیلی راحت و سریع میتوان نصب کرد.
 • قابلیت نصب اانواع رگال روی آن
 • قابلیت تغییر فواصل بین طبقات قفسه فروشگاهی
 • امکان قرارگرفتن صفحات در حالت شیب دار
 • کفه ها دراین نوع قفسه فروشگاهی هایپری دارای پل تقویتی است.

نمونه قفسه های طرح ترک

قفسه های فروشگاهی دیواری

قفسه فروشگاهی دیواری یکی از انواع قفسه فروشگاهی مورد استفاده در فروشگاه و هایپرها است. این نوع قفسه اغلب فلزی می‌باشد و بوسیله پیچ بر روی دیوار نصب می‌شود و به همین دلیل محل آن در فروشگاه همواره ثابت است و مانند قفسه های دو طرفه و همینطور قفسه های طرح ترک امکان جابجایی ندارد. البته قفسه های دیواری نوع خودایستا هم دارد که آن دیگر نیاز به نصب روی دیوار ندارد و می‌توان آن را جابجا کرد.

این نوع از قفسه ها نیز مانند اغلب قفسه های فروشگاهی امکان نصب لیبل بر روی آن ها وجود دارد.

این مدل قفسه‌ فلزی ممکن است در برخی از انبار‌ها به عنوان قفسه انباری هم استفاده شوند اما باید دانست که  تفاوت‌های قفسه فروشگاهی با قفسه انباری بسیار زیاد است هم از لحاظ جنس و هم از لحاظ کیفیت ساخت و تحمل بار… به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم مطلب مربوط به آن را مطالعه کنید.

قفسه های هایپری

در هایپرمارکت ها همه انواع قفسه فروشگاهی کاربرد دارد. اما در حال حاضر بیشترین استفاده را قفسه های فروشگاهی طرح ترک دارد. همانطور که در بالا هم توضیح داده شده، قفسه های طرح ترک که به قفسه‌های هایپری هم معروف هستند به دلیل مزایایی که دارد، از جمله: نصب و جابجایی راحت و قابلیت نصب رگال و لیبل… بسیار مورد توجه هایپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ است. شما نیز می توانید بسته به نوع فروشگاه و سلیقه خود از این نوع از قفسه ها و یا سایر قفسه های معرفی شده استفاده نمایید.

نرخ قفسه فروشگاهی

تعیین نرخ قفسه های فروشگاهی کار چندان راحتی نیست. هم به لحاظ تغییرات و نوسانات همیشگی بازار و هم از لحاظ انواع مختلف قفسه های فروشگاهی که تا حدودی با آن آشنا شده اید، نمی توان یک نرخ ثابت و قیمت گذاری دقیق انجام داد. 

اگر شما قصد خرید قفسه فروشگاهی و تجهیز فروشگاه یا هایپر خود را دارید، پیشنهاد می کنیم تا با ما تماس بگیرید و درخواست خود را با مشاوران ما مطرح کنید تا بتوانیم بر اساس نیاز شما بهترین و به صرفه ترین نرخ قفسه های فروشگاهی موجود را در اختیارتان قرار دهیم. شما می توانید خرید اینترنتی قفسه های فروشگاهی را از قفسه چین انجام دهید.

برای سفارش و خرید اینترنتی قفسه فروشگاهی با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت با قفسه‌چین تماس بگیرید.

انواع قفسه‌های فروشگاه

۷ نوع از بهترین انواع قفسه فروشگاهی

قفسه بندی، به ویژه در یک فروشگاه، بسیار حیاتی است. نحوه انتخاب قفسه بندی وسایل خود به طور چشمگیری بر ظاهر عمومی مغازه تأثیر می گذارد. اگر محصولات به صورت مرتب و جذاب در نمایشگرهای (صفحات خرید) مرتب شده باشند، شما نه تنها مشتریان موجود خود را حفظ خواهید کرد بلکه مشتریان جدید را نیز جذب خواهید کرد. برخی از عواملی که باید هنگام انتخاب سیستم قفسه بندی در نظر داشته باشید شامل دوام، سازگاری و مقرون به صرفه بودن مواد قفسه بندی هستند.

انواع قفسه فروشگاهی

همچنین به خاطر داشته باشید که محصولات مختلف به انواع  قفسه های فروشگاهی مختلف نیاز دارند. صرف نظر از سیستم قفسه بندی که استفاده می کنید، هم شما و هم مشتریان باید دسترسی آسان به موارد نمایش داده شده داشته باشید.
در اینجا هفت نوع قفسه بندی فروشگاه وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

۱. قفسه دیواری یا شناور (Floating or Wall Shelving)

این مدل یکی از محبوب ترین انواع قفسه های چوبی است که در فروشگاه‌های کتاب یا کتابخانه‌های کوچک که هر فضایی را زیبا و پویا می‌کنند مانند خانه، محل کار و چند مکان دیگر پرکاربرد هستند.
مواد ساخته شده برای ساخت این نوع قفسه ها شامل شیشه، چوب و فولاد است.
یکی از مزیت های اصلی استفاده از این نوع قفسه ها این است که فضای کافی برای قفسه بندی و نگهداری همه وسایل شما فراهم می کند. از آنجا که زیربنای قفسه های دیواری خود دیوار است، قفسه ها محکم و مقاوم هستند. قفسه های شناور یا دیواری در مواردی که فضا محدود باشد بسیار ایده آل است.

قفسه دیواری

۲. قفسه بندی جزیره ای یا خلیج (End Bay Shelving)

یکی دیگر از انواع قفسه های فروشگاهی، قفسه های خلیج انتهایی که به آنها قفسه های  فروشگاهی  تبلیغاتی نیز گفته می شود، تا حدی شبیه قفسه های دیواری است، تنها تفاوت آنها در داشتن یک صفحه پشتی است که از عقب افتادن وسایل موجود در قفسه ها جلوگیری می کند. اگر وارد اکثر سوپرمارکت ها شوید، این نوع قفسه بندی است که احتمالاً در امتداد راهروها پیدا خواهید کرد. برای مشاهده انواع قفسه فروشگاهی مشابه این قفسه ها به صفحه محصولات قفسه های فروشگاهی قفسه چین مراجعه کنید

قفسه جزیره یا خلیج

۳. قفسه تخته چوبی (Pegboard Shelving)

یکی دیگر از انواع قفسه های فروشگاهی، قفسه های تخته چوبی هستند که از یک قفسه پایه و یک صفحه مقاوم با صفحه های پشت سوراخ دار ساخته می شوند. برای فضای آویزان نمایشگر، شما باید از قلاب های تخته ای برای آویز کردن کالاهای موجود در فروشگاه استفاده کنید. این یک روش عالی برای منظم ماندن است. تخته های چوبی در انواع مختلفی از رنگ و اندازه وجود دارند اما تشخیص بهترین چوب برای ساخت قفسه ممکن است دشوار باشد که در مقاله‌ای به طور کامل توضیح داده‌ایم که چطور چوب مناسب برای قفسه مورد نیازتان را انتخاب کنید. این قفسه بندی مورد استفاده در کارخانه ها، مغازه های خرده فروشی، فروشگاه های سخت افزار، محل های نمایش و کارگاه ها می باشند. همچنین می توانید از آنها در خانه خود استفاده کنید.

قفسه تخته چوبی

۴. قفسه بندی ایستاده (Free Stand Shelving)

این نوع قفسه ها در انواع مختلف رنگ، و حتی طرح موجود است. یکی از مزایای استفاده از قفسه های ایستاده این است که می توان آن را به اطراف جابجا کرد. این امر به ویژه هنگامی که فروشگاه خود را مرتب می کنید بسیار مهم است.

مواد مختلفی که برای ساخت قفسه های ایستاده استفاده می شود شامل فولاد ضد زنگ، چوب یا پلاستیک است. دوام قفسه های شما به مواد استفاده شده در ساخت آن بستگی دارد، با دوام ترین قفسه در این مورد خاص، قفسه هایی از جنس فولاد ضد زنگ می باشد.

قفسه ایستاده

۵. قفسه یخچالی (Refrigerated Shelving Units)

همانطور که از نام آن مشخص است، این قفسه ها به عنوان یخچال کار می کنند. از این رو، مواردی که اغلب روی آنها نمایش داده می شود، فساد پذیر هستند یا مواردی که باید در دمای پایین تر از دمای اتاق بمانند.

معمولاً انتظار دارید که این قفسه ها را در فروشگاه های مواد غذایی یا در کنار راهروهای غذا در یک سوپرمارکت پیدا کنید. اکثر اینها از جنس استیل ساخته شده اند و دارای یک درب شیشه ای هستند تا مشتری بتواند از محصولات مختلف نمایش داده شده بدون مانع دیدن کند.

قفسه یخچالی

۶. قفسه کرنر یا کنجی (Corner Shelving)

این قفسه ها اصولاً در گوشه گوشه یک اتاق یافت می شوند. آنها به روشی هوشمندانه برای به حداکثر رساندن فضایی که دسترسی به آن در غیر اینصورت سخت بود، راه اندازی شده اند. قفسه های گوشه ای را می توان با استفاده از چوب چند لایه، پلاستیک و فولاد ضد زنگ نصب کرد. بسته به ظاهری که می خواهید مغازه شما داشته باشد، می توانید قفسه های گوشه ای خود را از کف درست کنید یا آنها را به دیوار آویزان کنید.

انواع دیگر این قفسه های فلزی و ویژگی هایش را میتوانید در مقاله قفسه های فلزی مشاهده کنید.

قفسه کرنر

۷. قفسه بندی براکت ثابت (Fixed Bracket Shelving)

این قفسه ها که به قفسه های معلق نیز معروف هستند، از براکت های جداگانه ساخته شده اند که می توانند به صورت جداگانه یا با هم استفاده شوند. در صورت استفاده مستقل، از آنها به عنوان قفسه های مستقل یاد می شود و در صورت استفاده با هم، به عنوان سیستم قفسه بندی چند واحدی شناخته می شوند. براکت ها مستقیماً به دیواره متصل می شوند و اغلب از موادی مانند چوب و فلز ساخته می شوند. اگر می خواهید در سیستم قفسه بندی خود خلاق باشید، استفاده از قفسه های براکت چوبی مناسب است زیرا در سبک های مختلف تزئینی ارائه می شوند.

انواع مشابه این قفسه و ویژگی های آن را میتوانید در مقاله قفسه های دیواری دنبال کنید.

قفسه براکت ثابت

در این مقاله با انواع قفسه فروشگاهی آشنا شدید، اگر متوجه نیاز خود شده‌اید و می دانید کدامیک از انواع قفسه فروشگاهی به کارتان می‌آید می‌توانید آن را از ما تهیه کنید و اگر هنوز برای خرید شک دارید می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را برای انتخاب و خرید انواع قفسه فروشگاهی راهنمایی کنند.

۴ سوال در مورد قفسه بندی فروشگاه

هنگام طراحی فضای محیط فروشگاه خود، به نحوه قرارگیری و استفاده از قفسه بندی فروشگاه توجه داشته باشید. از این گذشته، قفسه بندی شما این توانایی را دارد که طرح کلی فروشگاه خرده فروشی شما را ارتقا داده و محیطی جذاب برای مشتریان ایجاد کند.
اکنون، انواع مختلفی از فروشگاه های خرده فروشی وجود دارد که می توانید قفسه های خرده فروشی را برای آنها اجرا کنید. قبل از بررسی سوالاتی که باید از خود بپرسید، ارزش آن را دارد که ابتدا انواع مختلف آن را درک کنید. به این ترتیب شما می توانید فضای موجود را بهینه سازی کنید و فروشگاه خود را شلوغ نکنید و مشتری خود را تحت فشار قرار ندهید.

فقسه‌های فروشگاهی
قفسه فروشگاهی

فروشگاه بزرگ: این فروشگاه خرده فروشی معمولاً به بخشهایی برای دسته های مختلف تقسیم می شود. سوپرمارکت: این فروشگاه خرده فروشی محصولات غذایی و همچنین اقلام خانگی را که در بخشهای خاص آنها مرتب شده است، به فروش می رساند. مصرف كنندگانی كه از سوپرماركت ها بازدید می كنند با هدف پر كردن موجودی خانوار خود در حال خرید هستند.
فروشگاه تخصصی: فروشگاه های تخصصی دارای مجموعه ای باریک از محصولات هستند، تمرکز آنها بر روی یک یا دو دسته خاص است. فروشگاه های زنجیره ای: همانطور که نام آن اشاره می شود، این فروشگاه خرده فروشی با داشتن شعبه هایی در چندین مکان و ساعات طولانی راحتی مشتری را فراهم می کند.
سوپر مارکت و هایپر‌ مارکت: این فروشگاه ها محصولات بی شماری دارند، و انواع مختلفی از محصولات را دربر میگیرند.بنابراین اطمینان حاصل می کنند که نیازهای همه مشتریان را برآورده کنند.

۱. چقدر فضا در اختیار دارید؟

اندازه فروشگاه شما حکایت از این دارد که با چه فضایی می توانید کار کنید. بنابراین، قفسه هایی که خریداری می کنید باید اندازه فروشگاه شما باشد. به عنوان مثال، اگر فروشگاه کوچکتری دارید، قفسه های خریداری شده باید بتوانند کالاهای شما را به نمایش بگذارند، در عین حال فضای شما زیاد نیست.
شایان ذکر است هنگام صحبت در مورد فاصله، این فقط اشاره به فروشگاه شما نیست. این همچنین در مورد بخشهای داخل فروشگاه شما است. در بخشهای خاص، قفسه بندی خرده فروشی اجرا نخواهد شد. نمونه هایی از این دپارتمان ها می تواند شامل قصابی ها ، مناطق مراقبت از مشتری و همچنین سرویس های بهداشتی باشد.
سپس قفسه ها و استراتژی های دسته بندی شما وجود دارد که شما برای اطمینان از فروشگاه های مناسب خریداران به کار می گیرید. طرح هایی که انتخاب می کنید می توانند بر قفسه های مورد استفاده شما تأثیر بگذارند همانطور که بر تخصیص فضا تأثیر می گذارند.

چطور؟ بعضی از دسته ها فضای بیشتری نسبت به گروه های دیگر دریافت خواهند کرد. از دسته هایی که بیشترین میزان فضا در اختیار آنها قرار گرفته به عنوان ابزاری برای جلب مشتری به فروشگاه استفاده می شود. توصیه می شود بیشتر تمرکز خود را بر روی قفسه بندی خرده فروشی در این مناطق بگذارید زیرا مشتریان دائماً آنها را مشاهده و استفاده می کنند. در همین حال، اگر فروشگاه شما کوچک باشد به دلیل بزرگ بودن، از قفسه بندی تله کابین اجتناب کنید. همین نیازها را می توان با استفاده از گزینه های کوچکتر، سبک تر و قابل انعطاف بیشتر مانند قفسه های دیواری برآورده کرد.

مدیریت انبار -1
۲. محصول شما چیست؟

محصولاتی که در فروشگاه شما وجود دارد تأثیر مستقیمی بر قفسه بندی خرده فروشی ای که شما انتخاب می کنید می گذارد.
به عنوان مثال، هنگام استفاده از قفسه های چوبی توصیه نمی شود که محصولی با لبه های تیز، خشن یا بیرون زده را در قفسه قرار دهید زیرا می تواند منجر به خراش هایی شود که به چوب آسیب برساند. به طور کلی، هنگام فکر کردن در مورد تدارکات قفسه بندی، باید از قبل برنامه ریزی کنید، زیرا جایگزینی یا تعمیر قفسه های خود به طور مداوم خسته کننده، و هزینه بر است.

مدیریت انبار -3
۳. بهترین چیدمان برای محصول شما چیست؟

یک دستورالعمل کلی برای انواع قفسه بندی برای اجرای محصولات خاص شامل موارد زیر است:
لباس: لباس ها بهتر است با دیوارهای اسکلتی، قفسه های لباس، دیوارهای توری و میزها جفت شوند. زیرا همه این اشکال نمایش به بهترین وجهی از فضای داده شده در رابطه با توانایی نمایش موثر کالاها استفاده می کنند. در حالی که نه تنها کاربردی است، بلکه راهی شیک را فراهم می کند که می توانید در آن لباس به نمایش بگذارید.
لوازم الکترونیکی: این محصولات برای قفسه های دیواری و شلف مناسب است. این به این دلیل است که روش های قفسه بندی به دلیل عملکرد آنها قادرند اندازه های مختلفی از محصولات را در خود جای دهند. این قفسه ها به راحتی قابل انعطاف هستند زیرا انتظار نمی رود وزن های زیادی داشته باشند. به همین ترتیب، آنها قادر به حفظ عملکرد هستند بدون اینکه توانایی نمایش را از بین ببرند.
کالاهای کنسرو شده، مواد غذایی و وسایل نظافت منزل : قفسه بندی گوندولا مناسب ترین نوع قفسه بندی خرده فروشی برای این محصولات خاص است. این امر به این دلیل است که سطح وسیعی را برای نمایش محصولات فراهم می کنند. این قفسه بندی توانایی ذخیره و تقسیم انواع مختلف محصولات را دارد. به این ترتیب، این شکل از قفسه بندی اغلب در فروشگاه های مواد غذایی استفاده می شود.

مدیریت انبار -2
۴. در آینده نیاز به افزایش قفسه خواهید داشت؟

هنگام انتخاب قفسه بندی خرده فروشی که می خواهید اجرا کنید، باید آینده را نیز در نظر بگیرید. روندها همیشه در حال تغییر هستند و شما به عنوان یک خرده فروش باید در این زمینه مطلع باشید. در آینده، محصولات مختلفی ممکن است در فروشگاه ها انبار شود که در نهایت به معنای اجرای قفسه های مختلف است. قفسه هایی که اجرا می کنید باید متناسب با تأسیسات خرده فروشی خاص شما باشد و باید کالاهای شما را به گونه ای به نمایش بگذارد که فضای موجود را تحت فشار قرار ندهد. هدف از داشتن یک فروشگاه خرده فروشی گسترش است و بنابراین ضروری است قفسه هایی که انتخاب می‌کنید با هرگونه توسعه سازگار باشند
اگر رشد فروشگاه پیش بینی می شود، توصیه می شود از گزینه های قفسه های قابل تنظیم استفاده کنید زیرا به شما این امکان را می دهد که قفسه ها را با توجه به موجودی فعلی خود تنظیم کنید. همچنین اجرای محصولات متنوع بسیار مهم است. اگر قفسه های شما چند منظوره باشد، در صورت تمایل به گسترش یا حتی افزودن بخشهای جدید، آماده استقرار طیف گسترده ای از محصولات خواهید بود. سرانجام، اگر در مورد توسعه در آینده فکر کنید، قفسه بندی انعطاف پذیر قابل تغییر برای شما مفید خواهد بود زیرا به شما این امکان را می دهد تا طرح کلی فروشگاه خود را تغییر دهید

مدیریت انبار -4

منبع: dotactiv.com

25 پاسخ

 1. قفسه فروشگاهی طرح ترک فقط تو هایپرها قابل استفاده‌اس یا اندازه های کوچیکتر هم داره؟

  1. سلام
   تمام انواع قفسه های فروشگاهی، چه طرح ترک و چه هایپری و دیواری… در ابعاد مورد نظر شما قابل سفارشی‌سازیه. لطفا تماس بگیرید تا همکارا بهتر راهنمایی‌تون کنن.

 2. سلام قفسه های فروشگاهی رو متناسب با اندازه های ما تولید میکنید.قیمت از چه حدودیه؟

 3. آیا شما مشاوره انتخاب قفسه فروشگاهی بصورت حرفه ای رو دارین؟ ما فروشگاه ابزار و یراق تازه تاسیس داریم نمیدونیم چه قفسه ای استفاده بکنیم که برای مشتریا مناسب باشه.
  ممنون

  1. سلام
   در حال حاضر امکان خرید آنلاین فراهم نیست. اما می‌تونید از اینجا سفارش‌تون رو ثبت کنید تا همکارانمون در کمترین زمان ممکن بهش رسیدگی کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.