قفسه سیمی

اگر به دنبال یک راه ارزان و آسان برای نظم دادن به خانه و محیط انباری و… هستید بهترین راه استفاده از قفسه های سیمی است تا بتوانید محیطی منظم و مرتب را به وجود آورید. برای مثال هنگامی که وارد خانه جدیدی میشوید و وسایل خود را به خانه جدیدتان میبرید اصلا به این فکر نمیکنید که ممکن است با کمبود فضا مواجه شوید اما با زیاد تر شدن وسایل ریز و درشت حتما باید به فکر تعدادی قفسه باشید تا هم فضای جذاب و زیبایی به شما بدهند و هم بتوانید از بی نظمی حاصل، جلوگیری کنید.

قفسه سيمی - ew78y

راه حل ما استفاده از انواع قفسه است. که قفسه سیمی بسیار کاربردی است. اما اکثر مردم فکر میکنند قفسه های سیمی مخصوص انبار ها وآشپزخانه های رستوران است اما باید دید که در خانه نیز بسیار جذاب هستند.

مزیت استفاده از قفسه های سیمی :

۱. تمیزی

ماهیت قفسه های سیمی به معنای این است که شما نباید نگران جمع شدن گرد و غبار بر روی سطوح باشید و یا نگران از بین رفتن چیزهای پشت قفسه باشید.
حتی اگر در انبار یا گاراژ استفاده میکنید از وجود آفات و موش در این مکان ها میتوان جلوگیری کرد چون فضایی مناسب برای این موجودات نیست.
همچنین میتوان از قفسه های سیمی که کیفیت خوبی دارند در آشپزخانه ها و رستوران ها که نیاز به ایمینی و بهداشت دارید هم استفاده کنید.

۲.همه‌کاره بودن

قفسه های سیمی به دلیل داشتن مدل های مختلف و به هر شکلی موجود هستند. می توانید آنها را به عنوان قفسه های ایستاده کتاب و مجله ،قفسه ای برای اشیا مختلف مثل بطری ها و ظروف در انبار های خانگی، برای آیزان کردن لباس و مرتب چیدن آنها، قفسه های دارای میله آویز، قفسه های دیواری، قفسه های کشویی و غیره قابل استفاده هستند.

آنها همچنین قابل تنظیم هستند. اگر به فضای بیشتری نیاز دارید می توانید آنها را تنظیم کنید و اغلب می توانید قطعات اضافه را خریداری کنید و به هم متصل کنید که بسیار آسان است. و بعد از اضافه کردن همچنان خیلی راحت قابل جابجایی هستند.

۳. کم‌جا بودن

قفسه های سیمی فضای زیادی را اشغال نمی کنند. سیمها نازک هستند و به راحتی در کنار هم قرار می گیرند و یا میتوان به دیوار فیکس کرد.این مدل قفسه ها برای وسایل آشپزخانه و مواد خوراکی مانند حبوبات که جای زیادی میگیرند بسیر مناسب هستند. و خیلی راحت میتوانید از فضای انبار خانگیتان به صورت بهینه استفاده کنید.

۴. تعمیر و نگهداری رایگان

قفسه های چوبی بعد از گذشت زمان ممکن است پوسیده یا خراب شوند و لازم است آنهارا تعمیر کنید. قفسه های مفتول کروم با کیفیت هرگز به چیزی بیشتر از یک پاک کردن سریع نیاز ندارند. و در هر شرایطی با دوام و مقاوم هستند. پس اگر محیطی مرطوب دارید انتخاب مناسبی برای شماست.

قفسه سيمی - ew78mk

۵. دوام زیاد

قفسه های چوبی دچار پوستگی می شوند، و حتی به دلیل وجود رطوبت می توانند تاب بخورند.اما قفسه های سیمی با کیفیت این مشکل را ندارند. و با وجود این توانایی تحمل سالها قابل استفاده در مکانهایی مانند گاراژها، اتاق زیر شیروانی، زیرزمین و مغازه ها هستند. همچنین برای دوام طولانی‌تر قفسه‌ها از اتصالات پیچ و مهره با گرید مناسب استفاده کنید.

۶. مقرون به صرفه

قفسه های سیمی از قفسه های ساده چوبی ، مقرون به صرفه تر هستند. می توانید فعلا همان قفسه سیمی که نیاز دارید را خریداری کنید و اگر بعد ها نیاز به افزودن به آن کردید میتوانید براحتی به آن اضافه کنید. این مدل قفسه های سیمی بسیار آسان قابل حمل هستند و به راحتی جمع میشوند و خیلی آسان میتوانید در محل جدید آن را سرپا کنید و دوباره استفاده کنید.

مطلب مرتبط: قفسه فلزی

بنابراین دقیقا در کجا می توانید از قفسه های سیمی استفاده کنید؟

آشپزخانهاز قفسه های سیمی می توان برای افزودن فضای ذخیره سازی برای ظروف و قابلمه ها استفاده کرد که میتوان این قفسه ها را در داخل کابینت و برای افزایش سطح استفاده کرد یا در فضای آشپزخانه به راحتی قابل استفاده است.
می توانید از قلاب هایی به شکل s برای آویزان کردن کردن لیوان یا ظروف دیگر استفاده کنید و با این کار از فضا استفاده بیشتری میکنید. این روزها قفسه های سیمی در آشپزخانه ها برای ظروف، ادویه ها، بطری ها و.. قابل استفاده هستند.

انبار موادغذایی، زیر زمین یا پاسیو

این نوع از قفسه‌ها یک راه حل عالی برای ذخیره مواد غذایی و مواد غذایی فله ایجاد می کنند. می توانید به طور دقیق آنچه را در دست دارید ارزیابی کنید. و براحتی مواد غذایی مورد نیازتان را از انبار خارج کنید و زمان کمی را به این کار اختصاص میدهید.

حمام


قفسه های سیمی یک راه حل عالی برای نگهداری حوله و سایر وسایل پشت توالت و در امتداد دیواره های سرویس بهداشتی شما ایجاد می کند. چند سبد بافته شده بر روی این قفسه ها قرار دهید بنابراین فضای ذخیره سازی شما نه تنها کاربردی است بلکه از نظر زیبایی نیز مناسب است. شما هرگز نگران بخار و رطوبت حاصل از حمام نباشید که قفسه ها را خراب می کند.
شاید شماهم با نامرتب بودن حمامتان مشکل داشته باشید اما با استفاده از این قفسه های سیمی به محیط حمام میتوانید نظم بدهید.

کمد لباس

این روزها می توانید ازانواع راه حل های قفسه بندی برای مرتب کردن لباس ها کمک بگیرید. قفسه های سیمی را اگر به هر کمدی اضافه کنید فضای خوبی را برایتان میسازد زیرا می توانید آنها را متناسب با لباسی که دارید تنظیم کنید. قفسه های بیشتری برای کفش های بیشتر یا میله های بیشتری برای لباس های آویزان بیشتر اضافه کنید.
و این ویژگی را دارند که شما بدون اینکه همه چیز را بیرون بیاورید، چیزهای خود را ببینید.

اتاق خواب

این قفسه‌ها برای اتاق خواب های کوچک یا اتاق هایی که وسایل زیادی دارید خیلی خوب هستند و فضای کمی را از محیط اتاق اشغال می‌کنند. وحتی بعدا میتوانید این قفسه را در اتاق های دیگر استفاده کنید.

گاراژ

 و انباری

پارکینگ و گاراژ و انباری مکان عالی برای قفسه بندی سیمی است. می توانید از آن برای نگهداری وسایل وابزار ها، وسایل باغبانی و.. استفاده کنید. یا حتی وسایلی که برای مدت طولانی نگهداری میکنید و استفاده کمی دارند مثل وسایل تزئینات جشن و تولد. بر روی قفسه ها گرد و غبار جمع نمی شوند و مکان دنجی برای خانه کردن موجودات موذی نمیسازد و لازم نیست نگران وسایلتان باشید.

مغازه

از این قفسه ها میتوان در مغازه ها استفاده کرد. به همان دلیل که قفسه سیمی در یک گاراژ عالی است، آنها در یک فروشگاه عالی هستند. از آنجا که مغازه ها مکان های کثیف تری هستند، داشتن قفسه سیم دار با دوام، یک مزیت بزرگ است.

گلخانه

ایده قفسه های سیمی در گلخانه را دوست دارم. به علاوه، همه چیز را می بینید و دیگر نگران آب، رطوبت یا تابش نور خورشید نیستید. همانطور که می بینید، تقریباً میتوان از قفسه های سیمی بی پایاناستفاده کرد. همچنین از مزیت گسترش فضا با قفسه های سیمی بهره مند. بنابراین برای افرادی که میخواهند فضایشان مرتب باشد بسیار کاربردی است.

قفسه چین در مقاله ای به قفسه های انباری و انواع آن ها پرداخته است که میتوانید آن را مطالعه کنید.