قفسه دیواری

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که قفسه های فروشگاه باید داشته باشند کاربردی بودنشان است و همچنین قفسه ها به زیبایی و چشمگیر بودن فروشگاهتان بسیار کمک میکنند. در صورتی که از قفسه های مناسب استفاده کنید فروشگاه شما تازه و جدید به نظر می‌رسد در نتیجه میتوانید خیلی راحت تر مشتریان را به فروشگاهتان جذب کنید و مشتریان بیشتر فروش بیشتر را برایتان حاصل میکند.

قفسه دیواری11

فراتر از فروشگاه خود فکر کنید

هرچیزی میتواند مثل یک قفسه دیواری باشه اگر به همان شکل ساخته بشود و اصلا ضروری نیست که قفسه های دیواری ثابت باشند بنابراین میتوان از قفسه های دیواری متحرک استفاده کرد.

قفسه های دیواری را میتوان طوری در فروشگاه قرار داد که مشتریان دید بهتری نسبت به محصولات داشته باشند و محصول مورد نظرشان را به سرعت پیدا کنند. مزیت دیگر این قفسه ها این است که میتوان آن ها را با هر متریالی به راحتی ساخت مانند لوله های پی وی سی، فلز، چوب و…

 به این معنی است که شما میتوانید فروشگاهی با طراحی های متفاوت داشته باشید فقط بستگی دارد از چه متریالی برای ساخت قفسه استفاده میکنید. این موارد اولیه در بازار موجود هستند اما میتوانید ساخت قفسه خود را به قفسه چین بسپارید و ما قفسه ها را متناسب با فضا و سفارش شما در اسرع وقت به شما تحویل میدهیم.

یکی از نکات مهم در فروشگاه ها، برند سازی است که با قفسه هایی متفاوت حاصل میشود. به این دلیل که قفسه ها اولین چیزی  هستند که به چشم مشتریان می آیند.

یکی از مفید ترین مواد برای ساخت قفسه های دیواری اکرلیک است. بله درست متوجه شدید اکرلیک یکی صرفه، مقاوم و به طور شگفت آوری زیبا است. از این ماده به جای شیشه های قفسه استفاده میشود و خیلی راحت میتوان به آن اشکال خاص و منحصر به فردی داد که به زیبایی و تاثیر گذاری فروشگاهتان بسیار کمک میکند.

انواع مختلف قفسه های دیواری

قفسه دیواری میله ای

قفسه بندی راک (کاربرد صنعتی)

قفسه دیواری مشبک (توری)

قفسه دیواری لباس

ویترین های دیواری

بسته به محصولی که ارائه میدهید و فضای موجود در فروشگاهتان میتوانید از ترکیب این قفسه ها یا یک مورد از آن ها استفاده کنید. اما حواستان باشد که خیلی زیاده روی نکنید که در اینصورت فضای شما بسیار آشفته بنظر میرسد و مشتریان از فروشگاه شما استقبال نمیکنند.

قفسه دیواری چوبی

هدف خود را در نظر داشته باشید

به همان اندازه که ساخت قفسه ها برای یک فروشگاه مهم هستند. این وسایل برای نشان دادن کالا ها هستند و نه رقابت با آنها. این وسایل ابزاری برای فروش هستند که محصولات را به مشتریان نشان میدهند و کمک میکنند که آنها سریع تر محصول موردنظرشان را پیدا کنند. یا محصول جدید را به آن ها نشان میدهد و باعث میشود مشتریان تشویق شوند، محصولات جدید را  بر دارند و امتحان کنند.

 واضح است که زمانی که مشتریان میتوانند با محصول ارتباط برقرار کنند به طور مثال آن را لمس کنند یا اطلاعات پشت محصول را بخوانند احتمال بیشتری وجود دارد که آن محصول را خریداری کنند. و این سبک از  قفسه ها، مشتریان را تشویق میکنند که در فروشگاه بچرخند و محصولات جدید را پیدا کنند و چیز های بیشتری را میخرند.

زمانی که نوبت به ساخت یا سفارش قفسه های دیواری یا دیگر انواع قفسه فروشگاهی میرسد دو چیز مهم است:

  • مقدار فضای موجود
  • محصولاتی برای به نمایش گذاشتن

قفسه دیواری مخصوص فروشگاه لباس

انواع مختلفی از قفسه های دیواری برای فوشگاه های لباس و بوتیک ها وجود دارد که در جنس و اندازه های متفاوت قابل ساخت هستند و فضای فروشگاه شما را برای مشتریان بسیار کاربردی تر میکند. و میتواند به خوبی پاسخگوی نیاز شما باشد.

به طور مثال میتوان این قفسه ها را با استفاده از لوله ها ساخت که فضای جذاب و متفاوتی را به فروشگاه شما میدهد. و از آنجایی که فروشگاه شما ظاهری متفاوت دارد، بیشتر افراد را جذب خود میکند و با نورپردازی مناسب، بهتر هم میشود.

 قفسه های دیواری یک راه حل راحت برای سازماندهی هرنوع کالایی هستند به طوری که ظاهری مرتب و تمیز به فروشگاه شما میدهد و مشتریان بعد از ورود به فروشگاه شما احساس راحتی می‌کنند. بخاطر داشته باشید که این قفسه ها بسیار در معرض دید مشتریان قرار دارند. بنابراین قفسه های دیواری باید جز جدایی ناپذیر استرتژی فروش و نمایش، فروشگاه شما باشند.

انواع مختلفی از قفسه های دیواری مخصوص لباس وجود دارد که میتوان لباس ها را به شکلی منظم به نمایش در بیاورند و در دسترس بودن لباس ها و اجناس مغازه بسیار مورد توجه این مدل قفسه ها است. به طور مثال قفسه هایی که با یک بازو به دیوار متصل میشوند و لباس ها را به شکل آبشاری در معرض دید قرار میدهند. مزیت این مدل قفسه ها، نمایش حداکثری لباس ها است. احتمالا در فروشگاه های  کت و شلوار و… این مدل قفسه ها را دیده اید.

قفسه دیواری فروشگاه لباس

قفسه دیواری چه استفاده هایی دارد؟

  • قفسه کتاب
  • دکوراسیون داخلی منزل
  • فروشگاه مواد غذایی
  • فروشگاه لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.