قفسه های لوازم یدکی

با توجه به تغییرات اقتصادی که در کشور رخ میدهند، فروشگاه های قطعات خودرو احتمالاً یکی از مهم ترین فروشگاه ها هستند که به دلیل نیاز به حمل و نقل، افراد همیشه به لوازم یدکی خودرو نیاز دارند. و این مغازه ها به افراد کمک میکنند که خیلی بهتر از خودرو خود مراقبت کنند و در صورت بروز مشکلی به جای اینکه بخواهند جایگزینی را خریداری کنند که توانایی خرید آن را ندارند؛ خیلی به صرفه تر است که خودرو خود را تعمیر کنند. اما برای داشتن فروشگاهی بهتر به قفسه های لوازم یدکی نیاز دارید.

قفسه فروشگاهی لوازم یدکی خودرو

دلایل نیاز به قفسه های لوازم یدکی

در صورت مالکیت یا مدیریت فروشگاه لوازم یدکی خودرو، می توانید با مرتب و تمیز نگه داشتن فروشگاهتان مشتریان بیشتری را به فروشگاه خود جذب کنید و فروشگاهی جذاب تر بسازید که این هدف با استفاده از قفسه مناسب فروشگاه لوازم یدکی خودرو  محقق میشود که میتوانند محصولات بزرگ و کوچیک مربوط به خودرو را به نمایش بگذارند و انتخاب را برای مشتریان ساده تر میکند.

بدیهی است که مشتریان به ندرت متوجه قفسه های نمایشگر فروشگاه ها می شوند، اما در دراز مدت تاثیر خود را می‌گذارد و مشتریان بیشتری را به فروشگاه شما می‌آیند و با دیدن فضای مرتب فروشگاه که می‌تواند قطعات مورد نیازش را خیلی سریع پیدا کند یا با نمونه های مشابه مقایسه کند، قطعا به خرید ترغیب می‌شوند. برای این چنین فروشگاه ها انواع مختلفی از قفسه ها موجود است به این دلیل که قطعات خودرو هم خیلی بزرگ هستند و هم خیلی کوچک مانند یک واشر پس باید انواع قفسه ها برای این قطعات وجود داشته باشند تا فضای فروشگاه منظم به نظر برسد. اگر شما هم یک فروشگاه لوازم یدکی دارید در اینجا انواع مختلف قفسه های لوازم یدکی مناسب را معرفی می‌کنیم. 

انواع قفسه مختص فروشگاه لوازم یدکی خودرو

قفسه سیمی چرخان؛ این قفسه ها برای نمایش یکسری از محصولات ارزان قیمت مناسب هستند. و مشتریان را به خود جذب می‌کنند و تشویق میکنند که حتی شده یک خوشیو کننده هوا یا مجله خریداری کنند. و برای فروشگاه های لوازم یدکی خودرو بسیار مناسب هستند.

این قفسه ها بسیار شبیه به قفسه های سیمی هستند که در مقاله ای به طور کامل ویژگی ها و کاربرد های آن ها را مفصل توضیح داده ایم، که در اینجا آن مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

قفسه فروشگاهی لوازم یدکی خودرو چرخان
  • تخته های چوبی؛ که میتوان به سلیقه خودتان آن ها را چیدمان کنید برای مثال هم میتوان برای این تخته ها قلاب هایی را در نظر گرفت و ابزار هایی را آویزان کرد و هم میتوان سطحی را به آن متصل کرد و بر روی آن سطوح سطل هایی را قرار دهید که احتمالا این تخته های چوبی را در ابزار فروشی‌ها دیده اید. این مدل قفسه های لوازم یدکی را میتوان به سلیقه خودتان چیدمان کنید. یا اجزای متصل به آن را جابجا و یا کم و زیاد کنید.
قفسه فروشگاهی لوازم یدکی چوبی دیواری
  • قفسه های بلندتر که می‌توانند حاوی سبد هایی باشند که داخل آن ها قطعات کوچکتر را قرار میدهید یا دارای قلاب هایی باشند که مناسب قطعاتی هستند که باید آن ها را آویزان کرد. و میتوان در بالای قفسه های لوازم یدکی با تصویری محصولات آن قفسه را معرفی کنید که به طور مثال بخشی را مخصوص لوازم اظطراری برای سفر در نظر بگیرید.
  • سطل های پلاستیکی یا اکریلیک؛ این سطل های شفاف را می توان روی یک دیواره تخت با قفسه های خرده فروشی قرار دهید. این سطل ها حاوی محصولات کوچک فروشگاه لوازم یدکی هستند. مانند فیوز، انواع واشر، پیچ، خوشبو کننده هوا، کلیدهای حلقه ای یا انواع درپوش ها هستند و سطل های بزرگتر برای شمع ها، درپوش مخزن گاز خودرو، دستگیره ها یا لامپ ها، ایده آل هستند.
قفسه فروشگاهی لوازم یدکی سطلی
  • قفسه های نمایش محصولات؛ این مدل قفسه ها در اکثر فروشگاه ها وجود دارند و قطعا برایتان آشنا هستند این قفسه‌های فروشگاهی تقریباً در هر اندازه و شکل قابل تصوری موجود هستند و به شما کمک می کند که بسیاری از محصولات یا قطعات فروشگاهتان را در داخل قفسه های لوازم یدکی خود نمایش دهید. برای مشاهده انواع مشابه این قفسه ها از صفحه محصولات قفسه چین بازدید کنید.
قفسه فروشگاهی لوازم یدکی نمایش محصول
  • برای انبار های قطعات یدکی یا فروشگاه یا گاراژ های بزرگ قفسه هایی وجود دارند که توانایی نگهداری از انواع لاستیک یا قطعات سنگین و بزرگ را دارند. از این قفسه ها معمولا در انبار های تامین قطعات خودرو استفاده میشود.
  • استفاده از تیرآهن های سنگین که منجر به ساخت راک های نگهداری و ذخیره سازی میشود که معمولا برای قرار دادن لاستیک ها از آن ها استفاده میشود. لاستیک های اتومبیل به طور کلی بدون کمک پالت بر روی تیرهای عرضی موجود در هر طبقه از قفسه قرار می‌گیرند و می‌توانند مستقیماً در قفسه نگهداری شوند. البته این قفسه ها برای سایر قطعات خودرو هم قابل استفاده هستند. این محصولات باید بسته بندی شوند و بعد بر روی پالت ها، در هر قفسه قرار می گیرند.
  • قفسه های میزانسن نیز یکی از انواع قفسه های رایج در انبارهای قطعات خودرو است. از آنجا که قفسه میزانسن ترکیبی از سکوها و قفسه ها است، بنابراین یک فضای ذخیره سازی غنی را تشکیل می دهد. به طور مثال لوازم جانبی بزرگ، تخت و نامنظمی را می‌توان روی سکو قرار داد ساختار قفسه‌های میزانسن باعث میشود از فضای انبار به طور حداکثری استفاده کرد.  

قفسه های  مخصوص این کار از نوع راک های صنعتی هستند که در مقاله راک های صنعت، انواع این راک های صنعتی و چگونگی استفاده از آن ها را به طور کامل توضیح داده ایم.

قفسه فروشگاهی لوازم یدکی نگعداری لاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *